دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان کودکان مفید

عیادت اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از بیماران بیمارستان کودکان مفید

دیدار و عیادت اعضاء فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در مورخه  95/7/18 از بیمارستان کودکان مفید.

به مناسبت روز جهانی کودک اعضاء محترم فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی به عیادت کودکان بیمار بیمارستان مفید آمدند.

در این مراسم که با حضور سرکار خانم دکتر پروانه سلحشوری رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی،فاطمه سعیدی،طیبه سیاوشی،فاطمه ذوالقدر و فاطمه حسینی و همچنین جناب آقای دکتر حاج قاسمعلی و دکتر رضایی و ریاست و مدیریت بیمارستان تشکیل شد ابتدا از مسائل و اهداف بیمارستان صحبت شد.

دکتر ایمان زاده ریاست بیمارستان ضمن خوش آمدگویی به معرفی بیمارستان و خدمات ارائه شده به بیماران پرداخت و از حجم بالای پذیرش بیماران در بیمارستان صحبت کرد و همچنین ضمن معرفی و خدمات شایانی که در خصوص طرح تحول سلامت انجام می شود به مشکلات و نیازهای پیش روی این طرح جهت خدمات درمانی هرچه بهتر اشاره فرمودند و خواستار حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس از طرح تحول سلامت شد و رفع مشکلات موجود را خواستار شد.

دکتر ایمان زاده در ادامه از ضرورت مشارکت و حمایت خیرین که این روند اکنون درحال پیگیری می باشد صحبت کرد و گفت خیرین باید هرچه بیشتر از حوزه درمان حمایت کنند تا بتوانیم مشکلات را از جلوی راه برداریم و به سوی جلو حرکت کنیم.

دکتر بدخشان مدیریت بیمارستان درخصوص اهمیت مشارکت خیرین  و پیشنهاد ایجاد خیریه به مناسبت روز کودک توسط بانوان نماینده را مطرح کرد که با استقبال حاضرین مواجه شد.

نمایندگان فراکسیون مجلس شورای اسلامی که در راس آن سرکار خانم دکتر سلحشوری می باشد هم گفتند که تمامی مسائل مربوط به درمان و مشکلات مرتبط با بیمارستان ها و نقاط مثبت طرح تحول سلامت را به کمیسیون بهداشت  و درمان مجلس انتقال می دهیم و امیدواریم که بتوانیم کمکی در این راه داشته باشیم و خانم های نماینده نیز با ابراز تشکر از مسولین که به واقع هم در حوزه علمی و هم در حوزه عمل زحمات بسیاری رو متقبل هستند این قول را دادند که تعامل خود را حفظ کرده و از هیچ تلاشی جهت رفع موانع قانونی فروگذار نیستند.

در آخر تمامی این عزیزان به داخل بخش های بیمارستان رفتند و با دادن هدایایی به کودکان از آنها عیادت کردند.

 


١٨:٥٤ - يکشنبه ١٨ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٣٧٢٦٤    /    تعداد نمایش : ١٣٥٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir