پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

توديع و معارفه مديريت بيمارستان كودكان مفيد

مراسم تودیع و تکریم دکتر حسین بدخشان و معارفه آقای ناصر پروانی به عنوان مدیریت بیمارستان کودکان مفید با حضور معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،ریاست بیمارستان ،جمعی از پزشکان و پرسنل در تاریخ 25 خرداد 96 در تالار قائم(عج) مرکز برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم با سخنرانی دکتر رحمانی معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شروع شد،ایشان فرمودند:بیمارستان کودکان مفید در این چند سال اخیر در حوزه طرح تحول سلامت و هتلینگ پیشرفتهای خوبی داشته است و همچنین شاهد تکمیل و تجهیز شدن بخشهای بیمارستان،ساخت پارکینگ جدید و بازسازی کامل پاویون پزشکان بودیم.

ان شالله در آینده نزدیک مرکز تصویربرداری جدید بیمارستان راه اندازی می شود که بیماران برای گرفتن MRIدیگر نیازی نباشد به بیرون مرکز فرستاده شوند.

درنهایت باید تشکر کرد از تیم مدیریتی بیمارستان مخصوصا دکتر ایمان زاده که به طور شبانه روزی برای بیمارستان تلاش می کنند و همچنین دکتر بدخشان که ما را در این راه کمک کردند و آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.

سخنران بعدی آقای دکتر تقدیری به نمایندگی از دکتر غفرانی و پزشکان بودند که از زحمات دکتر بدخشان تشکر کردند و همچنین فرمودند:در پی جلساتی که با ایشان داشتیم شاهد بودم که با صبر و حوصله به صحبت های ما گوش می دادند و همیشه نظر مثبت داشتند.

ریاست بیمارستان دکتر ایمان زاده سخنران بعدی بودند که ابتدا از دکتر بدخشان بابت زحماتشان در این بیمارستان تشکر کردند و آرزوی موفقیت برای ایشان داشتند واز بازسازی بخش ها و بیمارستان سخن گفتند.

دکتر ایمان زاده گفت:بازسازی بخش های بیمارستان نسبت به ساختن یک بنای نو بسیار سخت تر و دشوارتر است،ما اقدام به تاسیس بخش های جدید کردیم و باید بخش های دیگری نظیر غدد،ریه و ... بنا کنیم.ما باید در ابتدا بخش MRIرا فعال کنیم که این مهم تلاش زیاد همگی و بودجه مناسب می خواهد.

مدیریت اسبق بیمارستان دکتر بدخشان از دکتر ایمان زاده بابت شرایطی که محیا کردند تا بتوانند از پرسنل خداحافظی کنند تشکر کردند و همچنین فرمودند:حجم مراجعه کنندگان در بیمارستان بسیار زیاد است که این فضای سنگینی را به همکاران تحمیل می کند.من در این یک سال و نیم که اینجا خدمت کردم با کمک دکتر ایمان زاده توانستیم خیرین زیادی به این بیمارستان بیاوریم که حاصل آن دو میلیارد  و هشتصدو پنجاه میلیون تومان بود که از سوی خیرین به ما کمک شد.برای آقای مهندس پروانی آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم کارهای نیمه تمام را به سرانجام برسانند.

مهنس پروانی مدیریت جدید مرکز از حاضرین خصوصا دکتر رحمانی و دکتر ایمان زاده تشکر کردند و فرمودند:امیدوارم با کار مداوم و تلاش وافر و با اتکا به لطف خداوند متعال و همیاری تمامی همکاران،همچنین توصیه های اساتید و اعضای محترم هیئت علمی بتوانم حسن اعتماد دکتر ایمان زاده را به اینجانب به حسن انتخاب تبدیل کنم و همچنین در راستای سیاست های دانشگاه برای کارم سه دسته برنامه ریزی کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت دارم که ان شالله با اصلاح فرایندهای موجود بتوانیم فعالیت های مورد نظر را انجام دهم..

در پایان این مراسم با دادن هدایایی از دکتر بدخشان تشکر و قدردانی شد و متن ابلاغ و انتصاب مهندس پروانی به عنوان مدیریت بیمارستان کودکان مفید قرائت شد.

 

 

 


١٥:٠١ - شنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٤٧٨٤٢    /    تعداد نمایش : ٩٧٤خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir