چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

انتصاب

به نقل از روابط عمومی دانشگاه در حکمی از سوی دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر محمدمهدی ناصحی، عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان «سرپرست مرکز امور هیأت علمی دانشگاه» منصوب شد.

دکتر ناصحی فارغ التحصیل فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشیار این دپارتمان در دانشگاه است. وی قائم مقام وزیر و ریاست دانشگاه علوم پزشکی مازندران، عضویت در هیأت امنا و معاونت بهداشتی این دانشگاه، نمایندگی وزیر در کمیسیون ماده ۱۱ و همچنین معاونت آموزشی گروه اعصاب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در کارنامه خود دارد.

متن حکم انتصاب دکتر ناصحی بدین شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدمهدی ناصحی

دانشیار محترم دانشگاه

سلام علیکم

در اجرای مصوبه هیأت رئیسه دانشگاه مورخ ۱۱/۲/۱۳۹۷ و به منظور تسهیل، تسریع و تجمیع امور هیأت علمی و تکریم استادان ارجمند دانشگاه و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست مرکز امور هیأت علمی دانشگاه» منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله تحت نظر معاون محترم آموزشی دانشگاه اقدام نمائید.

هماهنگی امور دبیرخانه های هیأت جذب و هیأت ممیزه و انجام امور کارگزینی، بازنشستگی، رفاهی، فرصت های مطالعاتی، تعهدات خدمتی، ترفیع و ارزشیابی اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه، فعالیت های مرکز را تشکیل می دهد.

موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر(عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقاء جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

دکتر محمد آقاجانی

رئیس دانشگاه»

 


١١:٣٥ - پنج شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦١٤٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٧٠خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir