يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح کلینیک زخم و استومی کودکان

با عنایت خداوند متعال و پیگیری ریاست مرکز کودکان مفید اولین کلینیک تخصصی زخم و استومی کودکان و نوزادان کشور در تاریخ پنجم خرداد 97 در مرکز کودکان مفید با مدیریت سرکار خانم آذر مربوط سوپروایزر بالینی و کارشناس بین الملل زخم و استومی افتتاح گردید و تمامی متدهای پانسمان و اصول نوین بصورت کاملا علمی به کار گرفته می شود.

در این مراسم که دکتر عبدالله کریمی مدیر گروه اطفال دانشگاه،مهندس ناصر پروانی مدیریت بیمارستان و مترون و جمعی از سرپرستاران و سوپروایزرهای مرکز حضور داشتند دکتر ایمان زاده ریاست بیمارستان از اهمیت این کلینیک گفتند و از سرکار خانم مربوط که مدیریت این کلینیک را در اختیار دارند تشکر و قدردانی و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

همچنین آذر مربوط سوپروایزر بالینی و کارشناس بین الملل زخم و استومی در این باره گفت:از آنجا که مبحث پیشگیری و درمان و مراقبت اصولی از زخمها و شناخت انواع پانسمان نوین و همچنین مراقبت اصولی از انواع استومی ها نقش به سزایی در تسریع بهبودی کودکان و نوزادان بیمار دارد امیدواریم با فعالیت این کلینیک تخصصی گامی در جهت بهبود سلامت آینده سازان این مرز و بوم برداریم.

ترمیم زخم بصورت اصولی و طبق گایدلاین های علمی دنیا بخصوص در اطفال و نوزادان کاملا تخصصی است و نیازمند مطالعه و دقت عمل میباشد و چنانچه در طی 4سال در مرکز کودکان مفید توسط بنده  انواع زخم ها اعم از زخم فشاری و زخم ناشی از نشت های دارویی با کمک پانسمان های ادونس انجام شد ترمیم کامل و بدون اسکار صورت گرفته است.

آموزش به مادران در اطفال از اهمیت خاصی برخوردار است و بصورت جد پیگیر و انجام شده است و برآن شدیم که کلینیک زخم  و استومی مخصوص اطفال و نوزادان راه اندازی کنیم.

زمان فعالیت کلینیک یکشنبه ها و چهارشنبه ها از ساعت 11 لغایت 14 میباشد.

مکان:درمانگاه بیمارستان کودکان مفید

 

 

 


١٠:٣٩ - يکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٥١٥خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir