سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

نخستين جشنواره بيمارستان بهره ور

 

دوشنبه چهاردهم بهمن ماه در نخستین جشنواره بیمارستان بهره ور که در سالن امام خمینی (ره) دانشگاه و با حضور دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزرات بهداشت، دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، دکتر علیرضا زالی رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جمعی از مسئولان نظام سلامت برگزار شد، از سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی رونمایی شد.

در این جشنواره دکتر نمکی تکمیل و رونمایی از سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی، توسط دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی را  کاری بزرگ و اقدامی موثر در ارتقا شاخص های سلامت عنوان کرد و گفت: در این سامانه باید در داشبردهای اندازه گیری میزان رضایت مردم  به عنوان گیرندگان خدمات ارزیابی شود.

وزیر بهداشت خطاب به حاضرین در این مراسم تاکید کرد: باید قبل از توجه به منافع شخصی، منافع عمومی و ارتقا کیفیت خدمات به مردم را مورد توجه قرار دهیم و ارتباط دوسویه با مردم را در بیمارستانها نهادینه کنیم.

دکتر زالی نیز در این مراسم اظهار کرد: با توجه به آمار به دست آمده بالاترین میزان تولید خدمات حوزه سلامت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.از ابتدای سال تا کنون، ۹۹۰هزار ویزیت سرپایی، ۱۱۰هزار عمل جراحی و ۸۷۰هزار پذیرش در اورژانس بیمارستان های دانشگاه انجام شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر ضرورت حرکت در مسیر استمرار خدمات و تحقق مدیریت نوین بهره گفت: مدیریت نوین بهروه وری باید با محوریت شفافیت، پویایی و مسئولیت  پذیری باشد.

وی همچنین با بیان اینکه مسئله مدیریت و افزایش بهره وری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدت هاست درحال پیگیری است، سامانه مدیریت هوشمند بیمارستانی را دستاورد این تلاش ها دانست.

در ادامه این مراسم ، بیمارستان کودکان مفید به عنوان بیمارستان نمونه در زمینه کاهش هزینه های دارو و لوازم پرونده های بیماران بستری در سطح دانشگاه انتخاب گردید.

 


١٠:٠٢ - سه شنبه ١٥ بهمن ١٣٩٨    /    عدد : ٨٨٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٤٤١خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir


اینستاگرام: instagram.com/mofidhospital