• تاریخ انتشار : 1402/08/27 - 15:41
  • بازدید : 1844
  • تعداد بازدیدکننده : 1513
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم روز پرستار در بیمارستان کودکان مفید

به گزارش روابط عمومی بیمارستان کودکان مفید روز شنبه 27 آبان ماه بمناسبت ولادت حضرت زینب مراسم گرامیداشت روز پرستار با حضور رئیس و مدیر بیمارستان، مدیر پرستاری، مسئول حراست، جمعی از پزشکان، همکاران شاغل و بازنشسته پرستاری در تالار قائم بیمارستان کودکان مفید برگزار گردید.

در این مراسم دکتر نوری پور رئیس بیمارستان و دکتر سلگی مدیر بیمارستان از زحمات پرستاران سخت کوش بیمارستان تشکر و قدردانی کردند و با اشاره به وجود مشکلات زیادی که در بیمارستان از جمله کمبود نیروی انسانی و دریافت حقوق پایین می باشد پرستاران توانسته اند همچنان در صحنه حضور پر رنگ داشته باشند و با توجه به اینکه اکثراً خانم هستند می توانند نقش بسیار مهمی در مراقبت از کودکان بیمار داشته باشند.

خانم صفایی مدیر پرستاری نیز این روز را به همه پرستاران پر تلاش بیمارستان تبریک گفته و آرزوی موفقیت برای تمامی پرستاران در ادامه این مسیر نمودند.

همچنین در ادامه برنامه دکتر سلگی مدیر بیمارستان از تلاش های همه پرستاران تقدیر کردند و این روز را به آنها تبریک گفتند و از زحمات همکارانی که در برگزاری این جشن کمک کردند تشکر کردند.

در طول برنامه نماهنگی از زحمات کادر پرستاری که توسط روابط عمومی مرکز تهیه شده بود پخش گردید. همچنین موسیقی سنتی به صورت زنده برای حضار نواخته شد.

در انتهای مراسم نیز از پرستاران بازنشسته و شاغل نمونه بیمارستان با دادن لوح تقدیر تشکر گردید.

همچنین دو بخش نفرولوژی و آندوسکوپی نیز بعنوان بخش های نمونه سال 1402 معرفی شدند.

  • گروه خبری : عمومی,آرشيو,اخبار یاهویی
  • گروه خبری : 134962
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب