شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

درمانگاه SMA بیمارستان مفید نمونه علمی در سطح دانشگاه

جناب آقای دکتر نوروزی ،مسئول بیماری ها در مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت و درمان، از درمانگاه SMA بیمارستان مفید بازدید کردند. 
درمانگاه SMA از یک سال قبل به همت سرکار خانم دکتر بابایی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان مفید راه اندازی شده است. این کلینیک به دنبال ثبت ملی و بین المللی این بیماران در مرکز تحقیقات اعصاب و به صورت چند رشته ای آغاز به فعالیت کرده است و بیماران توسط اساتید فوق تخصص ریه و نورولوژی کودکان و طب فیزیکی و توانبخشی به صورت تیمی ویزیت میشوند و با دیدگاه همه جانبه تمام نیازهای این بیماران مورد توجه و بررسی قرار می‌گیرد. 
نماینده وزارت بهداشت در بازدید از این کلینیک ، همکاری تیمی بین رشته های مختلف برای درمان این بیماران و ثبت ملی آنها را مورد توجه قرار داد و با درنظر گرفتن میزان رضایت بیماران و خدمات ارایه شده در کلینیک بیمارانSMA، از این درمانگاه به عنوان یک نمونه علمی و بی‌نظیر ارایه خدمات نام بردند که می‌تواند به عنوان الگوی کشوری مدنظر قرار گیرد.
در این بازدید علاوه بر اساتید نورولوژی و ریه کودکان و طب فیزیکی و توانبخشی، مدیر بیمارستان مفید جناب آقای دکتر ترکمن‌نژاد با آقای دکتر نوروزی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
 
 
 


١١:٥١ - چهارشنبه ٦ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ١١٣٠٤٥    /    تعداد نمایش : ١٥٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir


اینستاگرام: instagram.com/mofidhospital