شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید دکتر زندی معاون محترم درمان از بیمارستان

در پی اوج‌گیری سویه کووید اُمیکرون در هفته های اخیر و با توجه به بحران کمبود شدید تخت بخش مراقبت های ویژه کودکان در کشور، جلسه ای با حضور دکتر رضا زندی معاون محترم درمان دانشگاه و تیم همراه با هیئت رئیسه بیمارستان در دفتر ریاست مرکز برگزار گردید.
دکتر نوری پور خاطر نشان کردند که با توجه به عدم واکسیناسیون کودکان و بازگشایی مدارس و افزایش صعودی آمار بیماران کرونایی و بحران ایجاد شده، بیمارستان کودکان مفید نیاز به تخت‌های بیشتری در بخش پی آی سیو کووید برای بستری و مداوای این کودکان دارد و همچنین اشاره داشتند که هم اکنون به دلیل کمبود تخت بستری در PICU این بیماران، به صورت پراکنده در بخش اورژانس، اعصاب، ریه و ... بستری می گردند که با توجه به عدم تمرکز بیماران می تواند منجر به آسیب های جبران ناپذیری برای کودکان بیمار و متعاقباً سلامت کشور باشد.
پس از بازدید حضوری دکتر زندی و تیم همراه از بیمارستان و ساختمان مگالب تصمیم گرفته شد که پس از تایید هیئت رئیسه دانشگاه و تامین منابع مالی، در فاز اول پنج تخت دیگر به بخش پی‌آی‌سیو کووید، ۲۵ تخت در محل سابق تصویربرداری و شش تخت در اورژانس تا یک ماه آینده اضافه شود و در فاز دوم حداقل ۷۰ تخت در محل مگالب بهره برداری و افتتاح گردد.
 
 
 
 
 
 
 
 


٠٨:٢٧ - دوشنبه ١١ بهمن ١٤٠٠    /    عدد : ١١٣١٧٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir


اینستاگرام: instagram.com/mofidhospital