پنج شنبه ٠٧ مهر ١٤٠١ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید شهردار منطقه سه و عضو شورای شهر تهران از بیمارستان کودکان مفید

روز چهارشنبه بیست و نهم تیر ماه 1401 خانم دکتر سوده نجفی عضو بهداشت و درمان شورای شهر تهران و آقای مهندس جوانی شهردار منطقۀ سه به همراه هیات همراه از بخش های خون و آنکولوژی، NICUو نوزادان، اورژانس و PICUجدید بازدید کردند.

دکترنوری پور و دکترترکمن نژاد در نشستی که در دفتر ریاست مرکز برگزار شد به معرفی بخش های مختلف بیمارستان، عملکرد و فعالیت های آن از قبیل تعداد پذیرش بیماران سرپایی و بستری بصورت روزانه، تعداد پذیرش بیماران خاص و فراهم کردن داروهای کمیاب برای آن ها از طریق بیمارستان اشاره کردند.

 در ادامه با توجه به فعالیت های گسترده بیمارستان که در حوزۀ نوزدان و کودکان در سطح کشور انجام می شود به مشکلات و کمبودهای بیمارستان از قبیل نیاز به دستگاه اکسیژن ساز، تجهیز بخش PICUجدید، ساخت فضای بالای تالار قائم برای بیماران خاص، ساخت اتاق تمیز دارویی ((CLEAN ROOMاشاره کردند و از شورای شهر و شهردار منطقه سه خواستار مساعدت و همکاری با بیمارستان در همه زمینه ها شدند.

در انتها مهندس جوانی شهردار منطقه 3 با اشاره به فرسوده بودن بنای بیمارستان و نیاز به ساخت فضای جدید پیشنهاد کردند پروژه ای سه جانبه با مشارکت شهرداری، بخش خصوصی(به عنوان سرمایه گذار) و بیمارستان مفید تعریف شود؛ در پایان دستور پیگیری مسائل زیباسازی بیمارستان را صادر کردند.


١٧:٠٩ - چهارشنبه ٢٩ تير ١٤٠١    /    عدد : ١١٨٩٣٣    /    تعداد نمایش : ١٦٦خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir


اینستاگرام: instagram.com/mofidhospital