پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - 
1 2
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

افتتاح بزرگترین PICU اطفال کشور،نوزادان و روماتولوژی در بیمارستان کودکان مفید

امروز 95/6/21 با حضور مسولین وزارت بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بزرگترین PICU اطفال کشور و بخش نوزادان و روماتولوژی در بیمارستان کودکان مفید افتتاح شد.

در این مراسم دکتر پیوندی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از نقش مهم بیمارستان کودکان مفید در کشور و همچنین در کشورهای منطقه پرداخت و از اهمیت این بیمارستان در درمان کودکان کشور با وجود حجم گسترده کار و تعداد مراجعات بسیار زیاد اشاره کرد.

دکتر پیوندی در ادامه فرمودند:برای توسعه بیشتر و بهتر بیمارستان مفید به حمایت جدی وزارت بهداشت،دانشگاه و همچنین مردم نیاز است و در این راستا باید تلاش بیشتری انجام شود.

دکتر فرید ایمان زاده رئیس بیمارستان کودکان مفید فرمودند:امروز بخش PICU را که بزرگترین PICU اطفال کشور است را به همراه بخش نوزادان و روماتولوژی افتتاح می کنیم و همچنین دکتر ایمان زاده از حجم بسیار بالای مراجعه کنندگان اشاره کرد که در روز حدود 800 نفر می باشد و اظهار داشت این بیمارستان در حوزه نوزادان،عفونی،جراحی و اعصاب قطب های علمی کشور است.

همچنین در این مراسم سرکار خانم دکتر پروانه سلحشوری نماینده مجلس و رئیس فراکسیون زنان کشور و جناب آقای دکتر مرندی وزیر سابق بهداشت و رئیس فرهنگستان علوم پزشکی و دکتر سیاری معاون وزیر بهداشت و دکتر آقاجانی معاون درمان وزارت بهداشت سخنرانی کردند.


٢١:٥٥ - يکشنبه ٢١ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٣٦٠٨٤    /    تعداد نمایش : ١٥٤٨خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی کودکان مفید
آدرس : تهران ، خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، نرسیده به میرداماد، بیمارستان کودکان مفید

تلفن : 22227021 021 الی 9
ایمیل: info-mch@sbmu.ac.ir